بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 40

1,087 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع جاهزه للمعاينه داخل كمبوند لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مشروع ميفيدا اعمار التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو بوتيك-سبيشيال جاردن فيلا460م بسعر لقطة

    YaKan Properties logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع بجوار مدينتي بالتقسيط علي 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري من ماونتن فيو بالتقسيط المريح

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا فاخرة للبيع بالم هيلز PK2

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم قسط 12 سنة بسعر لقطة فيو حديقة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي نيو كايرو

    The Avenue Properties logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 392م تشطيب Ultra Lux استلام شهور Best Seller

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فخمه بموقع استراتيجي علي فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقه للبيع متشطبه بالتكييفات ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا استلام فوري بخصم 40% و بتقسيط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى اجدد مشاريع بالم هيلز بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٧٩٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر بإطلالة مُباشرة على طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاند الون فيلا اورجامي تاج سيتي

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع فى كمبوند ليك فيو 700م

    I-Zone logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون لقطه للبيع في vgk

    Century for Project Management logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ستاندالون للبيع سعر لقطة برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند تاج سيتى بالتقسيط ع10سنين

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع في تاج سيتي ع طريق الدائري بمقدم 1M

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | سيتي غيت

    Good Vibe Homes logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 355م 3غرف للبيع بأميز موقع

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سعاده استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند سيتي جيت – قطري ديار

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في كمبوند سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…