بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 41

1,087 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام موقع مميز جارنيت سيتي جيت التجمع

    Compound Hekaya logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز اي فيلا 180م+مميز اي فيلا 180م+جاردن45م

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص لشقه 133م متشطبه بالتجمع الخامس قسط 7سنين

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطه للبيع بالرحاب 1نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا وحمام سباحة 445 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في زد ايست اورا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٨٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا لقطة للبيع بتلال إيست بأقل مقدم

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في بالم هيلز كورنر فيلا للبيع pk1

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مميزه للبيع في ميفيدا اعمار

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كلاسيك ديزاين موقع متميز جدا

    Feeds logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ***للبيع توين هاوس في _ميفيدا _القاهرة الجديدة****

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في ديستريكت 5 بأقل سعر في السوق

    Elshams Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١١ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو ١٫١ التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٨٧٬٦٣٠ جنيه

    فيلا 178م في تاج سيتي مرحلة ايليكت بالتقسيط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٨١٧٬٤٣٠ جنيه

    اقل مقدم للاستلام الفوري فيلا ريسيل في ميڤيدا

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبـل فـيو خيالي ( بـ 5% فقط ! + تقسيط حتى 10سنين )

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 20%احصل ع فيلا 172م فيولاجون بمقدم5%بلتقسيط !

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تعوض توين هاوس متشطب بالكامل باقل سعر

    TPV logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فخمه بموقع استراتيجي علي فيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة بأقل سعر استلام فوري لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس استلام فوري لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 247م استلام فوري بأقل سعر في التجمع

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مميز

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس كمبوند جراند ريزيدنس صبور

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…