عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 38

3,448 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل مقدم – شقة 3 غرف فوري للبيع في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لاند سكيب فيوفي قلب المستقبل سيتي

    I properties Real Estate Consultant logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف فيو نادي دور تالت

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ٩٬٤١٨٬٠٨٤ جنيه

    وحدة مميزة بمساحة كبيرة بأقل مقدم وأفضل طريقة سداد

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري اقل سعر بحري دابل فيو 182 متر

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط للبيع كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى موقع مميز وفيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينة دايركت على المزار السياحي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168 متر قي جرين سكوير المستقبل سيتى موقع مميز

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205 ارض بحديقة 170متر في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس رير الأهلي صبور 3 غرف أفضل سعر الآن

    Al Ahly Sabbour logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدًا بإطلالة مباشرة على مساحات خضرا

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م استلام فوري بفيو لاندسكيب (بأقل اوفر الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر شقة للبيع155م تقسيط ع 12سنة امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر للبيع بخصم 50 %لوكيشن VIPعلى طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر جاهزة للسكن في هابتاون حسن علام - 225متر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 5% أقساط 12سنة خصم الكاش يصل لـ 64%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري في هابتاون حسن علام

    متصدر

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه147م فسراي بمقدم 500الف فقط واقساط ع12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في مستقبل سيتي استلام سنتين

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في موقع مميز وجاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع في موقع مميز وجاهز للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز اقل من سعر السوق بمقدم : 1,831,140

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دابل فيو دور متكرر3غرف فSARAIامام مدينتي

    متصدر

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع