عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 36

3,448 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بافضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي160م بحديقة 100م نص تشطيب فيو مفتوح

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3 غرف نوم 160متر موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٧٬٧١٥ جنيه

    شقه في سراي تكمله اقساط استلام سنه باقل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 160م في سراي بخصم 50% ع الكاش لفتره محدوده

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع – سراي (مرحلة Esse Residence)

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فضل موقع تاون هاوس في هاب تاون جاهز للسكن بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فضل موقع تاون هاوس في هاب تاون جاهز للسكن بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم 170 متر للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف نوم في هاب تاون مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر نصف تشطيب بإطلالة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مطلة على المساحات الخضراء جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس متشطب أقرب إستلام في المستقبل على 8 س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بمقدم ٨,٥١٥,١٧٤ جنيه يطل على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف نوم في هاب تاون مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 168 في هاب تاون استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في السوق فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم 170 متر للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٩٬١٠٠٬٢٦٦ جنيه

    تاون هاوس بساراي: استلام فوري وقسط لـ 8 سنين!

    متصدر

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٩٥٩٬٥٢٦ جنيه

    فيلا بعقد قديم 100 الف قسط ربع سنوى حتى 2030

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر في Bloomfields – استلام فوري

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة 125م فيو خيالي علي landscape and laggon

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٧٦٬١٦١ جنيه

    شقة ريسيل للبيع | مرحلة اللاجون | فرصة بعقد قديم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع