عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 35

3,447 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ماونتن فيو أليفاا اي فيلا روف تكمله اقساط

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦١٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر في موقع متميز بإطلالة بانورامية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٥٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق فرصه شقة بجاردن للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة لقطة في سراي افضل فيو

    Boundless For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٠٬٤٣٧٬١٧٣ جنيه

    ريسيل اي فيلا جراند روف 210م فيو داخلي باقل توتال

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٦٦٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في اليفا – ماونتن فيو المستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3نوم بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬١٧٥٬٦٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى + جاردن (225متر) للبيع, (استلام فورى)

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٨٬١٣٢ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن مع حديقة التسليم سبتمبر 2027

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٤ جنيه

    شقه (مساحه 166م) 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعرفي كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز مع تطوير مصر بالمستقبل +تقسيط 11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه 182م 3 غرف بأقل سعر فى سراي امام مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شقه 3 غرف بإطلالة مزدوجة للبيع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3غرف بفيو مفتوح في كمبوند ساراي

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن كورنر مميزة للبيع في سراي

    Susqual Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تشطيب ولوكيشن بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 180م في كمبوند سراي بخصم 50%

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل لوكيشن بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر بنتهاوس 220م وروف 70م نص تشطيب فيو تحفة

    Edge Real Estates logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر للبيع فELM TREE PARK بالتقسيط ع12سنه

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بافضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع