شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1108

28,833 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند مراكز التجمع الخامس استلام فورى

    Smart Assets Real Estate logo image

    مساكن ديستريكت 5, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل - جايد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م ارضي بجاردن فيو روعه في b8 مدينتي

    Blue Pearl logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ ارضي مدخل خاص الشطر السابع

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند المستشارين في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وصال الشروق تشطيب سوبر لوكس

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار خلف مصر للطيران

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق موقع مميز

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في كمبوند ذافيو واتر واي

    Realpals Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر مميزه ارضي بجاردن تكمله اقساط | زيد ايست

    Merak Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي الحي الثالث

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في وصال ريزيدنس

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال - الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالماظه تشطيب سوبر لوكس

    Shield - DR3 logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه حديثه اول لمسه بامتياز

    Real Solutions for real estate logo image

    النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو في العاصمة الادارية

    Home Destination logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥١٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 183م في سكاي كوندوز – جاهزة للسكن

    Merak Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وصال الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (متشطبة )جاهزة للاستلام في الباتيو اورو

    Realpals Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر باقل سعر في السوق

    Feeds logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلة لاجوون برايم لوكيشن بحري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع