شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1109

28,833 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٥٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك ڤيو 2 استلام 2026

    Home Destination logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه سوبر لوكس موقع رائع

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في البروج الشروق موقع متميز

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج السفلي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 185م بحديقة على البحيره استلام فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس

    Q VISION logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في ادريس ايست - التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كالقصر أول سكن بمدينة نصر 250م المنطقة السادسة

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرقابه الاداريه - شارع الخمسين

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس دقائق من شارع مكرم عبيدالرئيسى

    Naeem Developments logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو امريكان سيتي

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي بجوار اوسكار

    Q VISION logo image

    شارع سوق زهراء المعادي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج الشروق موقع مميز جدً

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة٣غرف نوم مع غرفة ناني وإطلالة على البحيره

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى مصر الجديدة بجانب كنيسة كيلوبترا

    Shield - DR3 logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في معادي القاهره

    Q VISION logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك ڤيو 2 موقع مميز استلام 2026

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٢٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لوكيشن مميز 3غرف نوم باقل سعر في الماركت

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع قرب ميدان المحكمة بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اشجار دارنا

    Q VISION logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و افرش على طول بنتهاوس اول سكن و تكملة اقساط

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف نوم لوكيشن مميز فيو علي البحيره

    ERE logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت كمبوند بالتكيفات و استلام فوري

    Premises logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند سيليا طلعت مصطفي

    Q VISION logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع