شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1104

28,833 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الرحاب – المرحلة الخامسة

    Bond & Key logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف حمام مطبخ ريسيبشن فيوحمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو قدام كارفور على حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في مرحله الB14 باجمالي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه عقد قديم للبيع في b14 مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وناني بمساحه كبيره مميزه للبيع بفيو رائع

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م لقطه للبيع فى كمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م3غرف حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م على حمام السباحه بالجراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م لقطة تشطيب سوبر لوكس بالتجمع الثالث

    sherwoods property logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع ونشطيب متميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة في كمبوند سوديك فيليت امام ميفيدا

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م3غرف حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمشروع كريستال بلازا من المرشدي فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي بجوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٤٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى زهراء المعادى جاهزه للاستلام

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في النرجس الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى مساحه ١٤٢ متر

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مميزه جدا للبيع كاش ف بريفادو اقل سعر ف السوق

    Eureka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في مشروع قدام نادي وادي دجله م

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م3غرف حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البنفسج عمارات – التجمع الأول

    Better Estate Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع