شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1107

28,833 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة سوبر لوكس بتطل على لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة سوبر لوكس بتطل على لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع الثورة مصر الجديدة نصف تشطيب ٣٠٠ م

    Shield - DR3 logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م جاهزة تقسيط النرجس الجديدة التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات ميدان الحجاز

    Property insider logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة سوبر لوكس بتطل على لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند روك وايت ROCK WHITE بموقع مميز

    New Home for Real Estate logo image

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هليوبوليس الجديدة – تشطيب سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في المنطقة السادسة – حي توليب

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري بيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في ساج ليك ريزيدنس

    Feeds logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس جنوب الاكاديمية (ب) 220م

    Bond & Key logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية – التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – نصف تشطيب

    Better Estate Investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في ساج ليك ريزيدنس

    Feeds logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع – جولف ريزيدنس

    Aroma Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل وعلى اطول فترة سداد فى التجمع

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات نبيل الوقاد

    Property insider logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الحياة – مدينة نصر -ابراج

    Better Estate Investment logo image

    كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م تفرعات شارع النزهة

    Property insider logo image

    النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/متشطبة مطبخ/ زهراء المعادي/المعادي

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – أورورا، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع موقع وفيو متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٥م٢ للبيع متفرع من الخليفة المأمون قرب الحرس

    الياسين العقارية logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع عبدالله دراز – مصر الجديده

    Better Estate Investment logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع