عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 14

5,474 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة سينيور شاليه للبيع صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سي فيو مباشر بأقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع في هاسيندا باي بإطلالة ليك يارد

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع موقع مميز وإطلالة مسبح

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 93م بحري بإطلالة رائعة بموقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • موج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    كبينه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا هسيندا باي مستقله غير ملحقه ب ڤلل\SA01053

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية بنتهاوس مفروش بأقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بروف وحديقة خاصة بموقع مميز

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا مع كابن للبيع في موقع استثنائي

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا ڤيو بحر مفروشة للبيع بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • لوناس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٣٢٧٬٠٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة للبيع دوبلكس على بحيرة كوستا بأقل سعر

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري للبيع بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه دور أول للبيع بالفرش والأجهزة

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 296م فوري مفروش بالكامل بتكييفات

    Aqar Misr logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٦٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    3 - 7 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جريك مراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فاخر للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 1 مراسي على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ليانا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٣٥٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Toledo Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ليانا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا مراسي مباشر على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في فايا مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٨٠٧٬٩٥٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليا مراسي فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت توين بثلاث غرف نوم، متوفرة للبيع في جون سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي فيو مزدوج للبيع في ألتيا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • كريستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٢٩٬١٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة