عقارات مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 11

5,474 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن فرش فندقي 7 نجوم جميع الغرف ماستر

    Selective logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر ف الماركت شاليه ف مارينا ويست مراسي

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريفا فيوز للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري في مارينا 5متشطب بالتكيفات بالفرش

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريفا فيوز للبيع بالفرش

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • كريستال باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    3 غرفة

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية بتشطيب كامل بجدية حجز 100 ألف فقط

    Selection Code logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في Safia رأس الحكمة وتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 168م بالفرش وجاردن خاصة في مراسي ريفا

    Onyx for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٩٧٨٬٦٦٤ جنيه

    استثمر فى راس الحكمه شاليه متشطب و قسط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفندقية بتشطيب كامل بجدية حجز 100 ألف فقط

    Selection Code logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك في أمواج تشطيب كامل بالفرش استلام فوري

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأثاث شيك جدا جدا فيو مباشر عالجولف واللاجون

    Corporate Deals logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع سي فيو وعلي اللاجون في تلال الساحل

    Rokn Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توينهاوس للبيع مفروش فرش راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش لوكيشن

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • ڤايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٧٠٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقرية اللوتس (ك 92) – خطوات من مارينا والبحر

    Remax Style logo image

    قرية المحامين ( اللوتس ), قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر باقل سعر لوككيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي كتانيا للبيع بالفرش لوكيشن

    Element logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه مميز في تلال الساحل (الصف الخامس)

    Home Select for real estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في مارينا مراسي

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • ريتال نورث

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٣٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Retal Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ريتال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في مراسي كاتانيا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على حمام السباحة للبيع في مراسي جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5غرف للبيع ف مارينا 5 صف اول عاللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة وفيو حلو اوى استلام فورى بالفرش والتكييف

    متصدر

    Corporate Deals logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع على اللاجون -بلانكا -مراسي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬١٨٤٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    3 - 7 غرفة