بيوت و فلل 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 3

313 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فيكتوريا مراسي بحري بحمام سباحة خاص بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مراسي على اللاجون و حمام السباحة بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا “ستون بلوك” مفروشة بالكامل للبيع في سي شيل

    Redefine logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمارينا 7 اول صف بحيرة

    الهدى للمقاولات logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سى شيل فيلا بالفرش و التكييفات للبيع

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف مفروشة سوبر لوكس بحديقة وحمام سباحة خاص

    Value For Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندلون فيو بحر مفروشه ومكييفه في سانتوريني

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سيشيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • وادي يم

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي

    5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر مع كابينة، جاهزة للاستلام ومفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج: فيلا مستقلة على الصف الأول من الشاطئ

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بانورما علي البحرفيلا مستقله صف اول بحر للبيع اموا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر في امواج بحديقة كبيرة بالفرش

    Al Ahly Sabbour logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع صف اول ستاند ألون فيلا 5 غرف مفروشة جاهزة

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • لوناس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى هاسيندا ريد مفروشه بالكامل تطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر فيلا بحمام سباحة خاص - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو فيلا للبيع في سي شيل الساحل الشمالي

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف تاني ع البحر اعلي تبه فى غزالة باي

    TREX logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 400 متر اوبن فيو موقع متميز باقل سعر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كريستا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا مجهزه ومفروشه بالكامل للببع - مراسي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 5 غرف فى مارينا 5 الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه اول صف على البحر فو امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب صف ثاني في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 5 غرف فى مارينا 5 الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٦٬٥٦٣٬٠٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    5 غرفة