بيوت و فلل 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 2

313 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالكابين علي البحر و الاجون-هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٩٥م بلانكا فيو جولف مراسي الساحل الشمالي

    Arabia For Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أول صف على البحر بحري في تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاصف اول لاجون مفروشة استلام فوري ف فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على بحيرة ساندي لاجون للبيع - مارينا 6

    Hirondelle Properties logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬٩٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايا فيلا للبيع بموقع مميز متشطبه بالكامل 5 غرف

    Triple S Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص - مراسي فينتو

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ٢٤٠٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سى شيل فيلا للبيع 5 غرف ماستر

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف تالت من البحر فيلا مراسي باي سي فيو تشطيب فاخر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5غرف للبيع ف مارينا 5 صف اول عاللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • حوريه

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    الساحل الشمالي

    5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في مراسي بسعر وللوكيشن مميز جدا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول لاجون -اكبر مساحه ارض وافضل سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف مفروشه (ريسيل) في مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو راس الحكمة، الساحل

    Property Network logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٧ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف اول لاجون 418 متر بحري بسعر مغري

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ١٦٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • نورما أزها 2 الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٨٠٧٬٩٥٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليا مراسي فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • رملا أكاسيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٣٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف صف اول متشطبه اقرب استلام بمقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • شورز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,شورز الساحل الشمالي

    5 غرفة