بيوت و فلل 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

313 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا جوهرة في مارينا 7 ثاني صف من البحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو بحر مباشر

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا 7 اول صف بحيرة رملية تانى صف بحر

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • كريستال اديشن قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,قطامية كوست

    5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع مارينا ٦ الساحل الشمالى تانى صف بحيرة

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اوجامى من سوديك صف الأول من البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بلانكا مراسي موقع بحري

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٩ متر مربع

    ١٥٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيشل فيو بحر جزئي

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٢٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • مرسيليا بيتش 4

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مرسيليا بيتش 4

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستيلا سيدى عبد الرحمن فيلا للبيع 5 غرف مفروشة

    Triple S Real Estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحه خاص في هاسيندا باي 5 غرف

    Triple S Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٥٢٧٬٩٩٢ جنيه

    فيلا صف اول فيو خيالي علي البحر استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع صف أول بحيرة في مارينا 4

    RE/MAX Avalon logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر في ماونتن فيو راس الحكمة

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه خاص للبيع في هاسيندا باي

    Elegant Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٨٬٥٨٤٬٠٠٠ جنيه

    مراسي باي فيلا للبيع بأكبر مساحة فيلا

    Triple S Real Estate logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥١٦٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزة بمارينا 6 موقع رائع

    Dark Real estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في على البحر مباشرة مفروشة بالكامل في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارقى واتر فيلا ترى البحر - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • نايا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٨٬٠٨١٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,نايا باي

    5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – إطلالة على البحر (صف أول) – 7 غرف

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر متشطبة بالعفش مقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون فاخرة للبيع في هايسيندا باي

    Home Select for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مارينا العلمين | مارينا – أول صف

    Home Select for real estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بحمام سباحه للبيع في هاسيندا وايت

    Elegant Home logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا باي ايست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,لافيستا,لافيستا باي

    5 غرفة