عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 11

326 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ١٤٠ متر عالبحر بمقدم ٥٪

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر تشطيب كامل 0%مقدم علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م فوري متشطب بالتكييفات استلام شهور

    Houseology logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م فوري متشطب بالتكييفات استلام شهور

    Houseology logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م فوري متشطب بالتكييفات استلام شهور

    Houseology logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سولاري

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠١٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سولاري

    3 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م فوري متشطب بالتكييفات استلام شهور

    Houseology logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م فوري متشطب بالتكييفات استلام شهور

    Houseology logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | ماونتن فيو راس الحكمه بسعر مميز

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شاليه متشطب في ماونتن فيو راس الحكمه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مفروش بالكامل يطل علي حمام السباحة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولت

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩١٧٬٥٦٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سالت

    1 - 5 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Seashore إطلالة رائعة وتشطيب كامل

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٤٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في ماونتن فيو رأس الحكمة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ديركت لاجون تشطيب بالتكيف بدون مقدم علي10سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية | للبيع | ماونتن فيو رأس الحكمة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ماونتن فيو راس الحكمة ارضي فيو حمام سباحة

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٢٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

  • 19

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو بالكامل على لاجن بقسط10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه 3غرف للبيع فيو على لاجون و بحر بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع صف اول متشطب بقسط على 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على البحر بقسط 10سنين .

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب دبل فيو في راس الحكمة علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • دايركشن وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arabella
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,دايركشن وايت

    3 - 5 غرفة

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحة يطل على البحر مفروش بالمطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو بحر ولاجون بمقدم5% تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر فرصه لامتلاك دوبليكس باطاله بحر علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ماونتن فيو راس الحكمة اطلالة حمام سباح

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة بحري100% ع ثاني مصطبة ڤيو بحر+لاندسكيب

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • جيفييرا كواي سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠١٤٬١٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,جيفييرا كواي سايد

    استوديو, 2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…