عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في راس الحكمة, صفحة 12

326 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ماونتن فيو رأس الحكمة (باروس)

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ماونتن فيو رأس الحكمة، الساحل الشمال

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر في ماونتن فيو رأس الحكمة – رودس

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي مجهز بالكامل (لافيستا راس الحكمه)

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي + غرفه ناني لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جايا

    2 - 4 غرفة

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3غرف للبيع – باروس – ماونتن فيو رأس الحكمة

    Al Fanar Development and project management logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه علوي مجهز ومميز في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو الساحل شاليه 3 غرف شايف على ربوة عاليه

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بروف خاص ماونتن فيو رأس الحكمة

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٤٣٦٬٣١٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر شاليه اول طرح من مدن 3 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لافيستا رأس الحكمة

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه

    CRV Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ماونتن فيو راس الحكمه يري البحر

    CRV Real Estate Services logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عش في افضل مدن الساحل - فيلا فاخرة متشطبة بتكيفات

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    على حمام السباحه مباشره شاليه للبيع في ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مميز على البحر متشطبه بالكامل بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٩٧٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز على البحر بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو مميز على البحر بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١١٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مفروش بالكامل – ماونتن فيو رأس الحكمة

    Ammaier for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شالية 3 غرف في راس الحكمه فيو مميز نص مفروش

    Apart Real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس مفروش لقطه في لافيستا رأس الحكمه

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على اللاجون متشطبة استلام سنة

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٢٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو على لاجون بالكامل بقسط10سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…