عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 20

778 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تاني صف على البحر في فوكا باي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر في فوكا باي بسعر ممتاز

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة فندقية جاهزه مباشر علي البحر مفروشة بالكامل

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في فوكا باي بأفضل موقع على اللاجون

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل وجاهز للسكن في فوكا باي راس ال

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٨٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز على البحر بالسعر المناسب في فوكا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى فوكا باى

    Beltone logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام السنة - سولت راس الحكمة بخصم 30%

    Selection Code logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٢٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحرية مميزة – فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف فوكا باي استلام قريب متشطب

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري لاجون فيو جاهز للسكن !

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 130متر بإطلالة بحر مباشرة في فوكا باي

    Oqood Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون شاليه 190متر فيو مميز على اللاجون فوكا

    Oqood Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الساحل الشمالي من تطوير مصر بسعر مميز

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو مميز متشطب في فوكا بأقل سعر علي 11 سنه

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستاند ألون أرضي ڤيو لاجون مباشر تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأفضل سعر شاليه 130م | غرفتين | فوكا باي

    Oqood Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في اميز لوكيشن في رأس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر أقل من سعرالسوق،بإطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بإطلالة على البحر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جميل جاهز للسكن بإطلالة على البحيرة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع