عقارات للبيع في فوكا باي, صفحة 18

778 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 160متر مفروشة فى فوكا باي راس الحكمة

    TREX logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل 3غرف متشطب بفيو علي اللاجون - فوكا باي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٢٦٬٧٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل علي اللاجون في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ططوير مصر -شاليه متشطب استلام فورى

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ططوير مصر-شاليه متشطب استلام فورى

    Premises logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه فندقيه 2نوم فيو حمام سباحه

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة بفوكا باى/يرى البحر/مفروش بالكامل

    Gold Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فوكا باي _ فيو بحر ( service apartment )

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه فندقيه 2نوم فيو حمام سباحه

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا باي ,تاون هاوس مفروش بالكامل, اول سكن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة على البحيرة في خليج فوكا

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مع خدمة أرضية مطلة على البحر وحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس زاوية للبيع، مفروش بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر أقل من سعر السوق، لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بإطلالة على البحر ومفروشة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع ف فوكا باي استلام قريب الساحل

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بأقل سعر موقع مميز – ڤيو مباشر على لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر استلام فوري بالفرش | الساحل الشمالي

    Crafters Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز مفروش بالتكييفات والاجهزة بسعر مميز

    why solutions logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه120م متشطيب بأقل سعر عاللاجونDouble View وقسط

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقه فندقيه مفروشه بالكامل سي فيو

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٢٦٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب و مفروش بالكامل ع اللاجون في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بسعر أقل من سعر السوق - فوكا باي

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فوكا باي _ فيو بحر ( service apartment )

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع