بنتهاوس (روف) للبيع في راس الحكمة, صفحة 3

243 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة متشطب مفروش بالكامل بالاجهزه فوري

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في بلايا غزالة الساحل الشمالي

    clear scope logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس بجون سوديك بمقدم 1Mعلي 10سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ازها الساحل الشمالي تقسيط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا مميزة للبيع في ذا ميد - رأس الحكمة

    Ammaier for real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٤٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على البحر، شقة بنتهاوس خاصة في الصف الأول

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٢٥٨٬٩٤٧ جنيه

    بينت هاوس سي فيو متشطب بالكامل للبيع - رملة

    TREX logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٨٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر متشطب بمقدم 5% تقسيط على 9 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٢٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس سي فيو تشطيب راقي بمقدم5%قسط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف متشطب بالكامل فيو علي البحر استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جايا فيو Pool سوبرلوكس

    Core Real Estate Development logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بفيو علي البحر للبيع بخصم 10% واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٩١٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطة متشطب اقرب استلام فيو علي البحر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كون - مباني إدريس

    RE/MAX Everest logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (Staggered) ١١٥م + روف | مصيف رأس الحكم

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٩١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 165م بموقع رائع في جايا رأس الحكمة صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس 121م في كون رأس الحكمة – سي فيو -متشطب

    TREX logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بنتهاوس متشطب بكامل بفيو مميز

    Apart Real estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية صف اول بأقل سعر فىTHE MED على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس على البحر تشطيب كامل استلام سنه اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ريسيل متشطب بالفرش والاجهزة توتال9.5 لقطه

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع