بنتهاوس (روف) للبيع في راس الحكمة, صفحة 4

243 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب وبالتكييفات في ازها الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر تشطيب كامل مع التكييفات في أزها

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة لاجون | أزها الساحل الشمالي |غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 55م دور تاني برووف جايا راس الحكمه الساحل

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في جايا صبور راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بنتهاوس جايا الساحل الشمالي راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور تاني بروف ١٢٤ متر جايا الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بنتهاوس جايا الساحل الشمالي راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس استلام سنه في جايا صبور

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مميز استلام سنه في جايا الاهلي صبور

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس في جايا الساحل الشمالي ٩٧م موقع مميز

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس دور تاني ١٢٤ م بروف ١٢٤ م فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بنتهاوس برووف ٥٤ متر فقط مليون ٨٠٠

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس دور تاني ١٢٤ م بروف ١٢٤ م فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اقرب استلام فى جايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس دور تاني ١٢٤ م بروف ١٢٤ م فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اقرب استلام فى جايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اقرب استلام فى جايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس(متكرر+رووف) سلم خارجى ( 124 متر ) 2 غرفة

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس دور تاني ١٢٤ م بروف ١٢٤ م فيو بحر

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع