شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 21

693 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 225م+150م جاردن متشطب بأقل من سعره ب2مليون

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 في 1 للبيع بروف خاص في هاسيندا ويست

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي بلانكا فيو لاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢١٩٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى بلانكا مراسي بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٦٣٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل مفروش بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف متشطب عالبحر سيلفر ساندس برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٨٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب فندقي برايم لوكيشن سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توين هاوس متشطب في دي باي راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتش هاوس بموقع مميز بسعر اقل من سعر الماركت

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى بجاردن للبيع فى جون - الساحل الشمالى

    Conquer Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في ريزيدنس ألماظة باي متشطب

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في فوكا باي – على اللاجون

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل مباشرة على اللاجون وتراس بح

    Home Select for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي ٤ غرف في مارينا ٤

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحدة أقل من سعر السوق ولن تبقى متاحة لفترة طويلة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك \ جون راس الحكمة \ شالية ارضى بجاردن 167 م

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في لا فيستا كاسكادا

    متصدر

    Gold Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع مفروش صف أول جولف ولاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية فاخر بإطلالة رائعة في ابراج العلمين

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ٩٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مارينا فيوز مراسي دايركت على المارينا

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي وكابين لقطة للبيع سيشيل الساحل الشمالي

    CRV Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 4 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أمواج - سيدي عبد الرحمن - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس مفروش للبيع 150م سيدي عبد الرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول في مارينا ٢ فيو بحر ٤ غرف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه هورايزون علوي مع روف للبيع سي فيو في سي شيل

    Aspire Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شاليه بالكابين للبيع في سي شيل

    Aspire Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع