شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 20

693 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي اللاجون مع رووف Very Prime Location

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل 222م+350جاردن مفروش أقل اوفر ف هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل شاليه سينيور 222م بجاردن مفروش هاسيندا

    Bright logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل بسعرمميز فيولاندسكيب متشطب استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    سانتوريني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه هوريزون فاخر للبيع بحديقة ورووف وإطلالة بحر

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٤٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول لاجون للبيع في ازها الساحل فوري

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٥٠٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة شاليه مفروش سيشيل الساحل الشمالي

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بسعر مميز في هاسيندا باي صف أول جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع ارضي بجاردن في هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن كبيرة بفيو علي البحر -استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه أرضي بحديقه كامل التشطيب بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا – العلمين الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جولف بورتو مارينا – العلمين الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دوبلكس 246 م 4 غرف تشطيب كامل مفروش بتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٨١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٨٥٣٬١٦٦ جنيه

    شاليه علوي 4 غرف بتراس كبير | Silversands فرصة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع 220م + روف 90م صف ثاني جولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر في واحدة من أجمل كمبوندات الساحل متشطب

    Property Hills Star logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي 305م-4غرف متشطب بأوفر لايقارن ف سي شيل

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مطل على اللاجون في بلايا غزالة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس متشطب من لافيستا سيدي عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لايت بلوك للبيع بقرية سي شيل الساحل الشمالي.

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٦١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز كورنر متشطب أول تسليم على البحر مباشر

    Inn Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز كورنر متشطب أول تسليم على البحر مباشر

    Inn Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر 4 غرف للبيع بقرية سي شيل الساحل الشمالى

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر ل شاليه 244م متشطب بتكيفات فيومميز سي شيل

    Bright logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٧٥٬٨١٩ جنيه/متر مربع