شاليهات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 18

693 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسي الساحل الشمالي شاليه للبيع بالفرش استلا فوري

    Property Hills  One logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه استلام فوري متشطب امام البحيرة بحري

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع سينيور + روف صف ثاني جولف بأقل سعر

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بروف واسع بإطلالة جولف بموقع مميز

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Horizon علوي بإطلالة بحر في أفضل موقع بسيشل

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية ثاني علوي النموذج الكبير 165م بمارينا6

    La Marina logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب فندقي برايم لوكيشن سيلفر ساندس عالبحر

    Remax The Address logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٥٩٬٣٢٥ جنيه

    شاليه برووف للبيع بدون اوفر مع اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٣٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 363م في هاسيندا باى

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي مفروش بالكامل - Seashellالساحل الشمالي

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع إطلالة مباشرة على البحر و حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 4 غرف موقع مميز جدا باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع في هاسيندا باي | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه ارضي بجاردن لوكيشن مميز بالفرش كامل

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (بلاج - سيدي عبد الرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٨٥٣٬١٦٦ جنيه

    شاليه علوي 4 غرف | سيلفر ساندز

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شاليه متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام فوري ومتشطب بكامل - الساحل

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالفرش تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه مفروش بالكامل بالتكييفات صف اول جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي للبيع | استلام قريب | إطلالة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 36% خصم للكاش برايم شاليه سي فيو

    Square real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬١١٥٬٦٨٠ جنيه

    شاليه ريسيل204م 4غرف+120م جاردن برايم لوكيشن متشطب

    Evergreen Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر علوي مطل على البحر – Horizon Seashell،

    Properties-Today.com logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو وحديقة خاصة فاخرة 4 غرف نوم- 2 ماستر

    Susqual Management logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٨٬٥٦٢ جنيه/متر مربع