عقارات للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 3

22,295 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل ف owest اقل سعر ف الماركت 240م

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في موقع مميز – ريسيل بأفضل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل ف او ويست استلام فوري قسط حتى2030

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مفتوح استلام فوري علي اطول فترة سداد

    Bold Egypt logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | فيلا كورنر بسعر ممتاز

    Al Mada'in logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كبير فى كمبوند ايون على فيو لاند اسكيب

    Square Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    O'west October Club Residence Ground Apartmen

    City Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن 200م بسعر قديم برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع فى ايون كورتيارد لاند اسكيب فيو

    Square Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفة منفصلة استلام فوري في ابراج ايون

    Square Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بارك جاهزة للسكن بحري للبيع في تشيل اوت بارك

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Owest club residence Ground Apartment + garden

    City Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس منفرد للبيع في ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٤٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على البحيرة فيلا Type C للبيع بالتقسط

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Orascom Owest Club yard Upper loft Double height

    City Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة 3 غرف180 متر للبيع لوكيشن مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة 3 غرف180 متر للبيع لوكيشن مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة 4 غرف 208 متر للبيع لوكيشن مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقة 3 غرف 150 متر للبيع لوكيشن مميز

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل بسعر أقل من السوق

    Driven Properties logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة135م سوبر لوكس للبيع- جولف ريزدنس-حدائق اكتوبر

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 173م استلام فورى للبيع باقل مقدم فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 173م استلام فورى للبيع باقل مقدم فى باديه

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 1,5 م استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة