عقارات للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 6

546 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري دوبلكس بمقدم10% بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 45% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بإطلالة الأهرامات

    Western House logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع267م بإطلالة مميزة و تشطيب فاخر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة104م أرضي بحديقة و بسعر مميزبإطلالة رائعة

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٥٠م للبيع في صن كابيتال استلام فوري

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس185م للبيع في كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبرفوري

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع داخل كمبوند صن كابيتال 6 أكتوبر

    Aqar Misr logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو الاهرامات بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن جاهزه للسكن بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157متر جاهزة للاستلام في صن كابيتال اقساط 8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس للبيع استلام فوري في صن كابيتال

    Remax The Address logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل مقدم لوكيشن مميز ع الاهرامات

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري – فيو الأهرامات

    I-Move logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب فيو الاهرامات -صن كابيتال مرحلة 1

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٤٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف موقع مميز جدًا تقسيط حتى 9سنوات في أقمار

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة 142 متر استلام فورى للبيع في Sun Capital

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه157م استلام فوري مقدم10%واقساط علي8س بصن كابتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكييفات في صن كابيتال

    why solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع