عقارات للبيع بالتقسيط في طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر

106 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٦٬٣٨٦ جنيه

    شقة حصرية في أقمار | أفضل سعر | تقسيط 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 140م | صن كابيتال | فيو حمام سباحة

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% اسكن الآن ف صن كابيتال وقسط ع 8س خصم 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى فى هضبة بجوار بيرامدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه طريق فيوم فندق ترايمف فيو اهرمات

    Vida Solutions logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م برايم لوكيشن استلام فوري باقل مقدم 10%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مميزة 3 غرف استلام فوري بخصم الكاش 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى ب 7 مليون امام الاهرامات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالقرب من المتحف المصري بمقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع