عقارات للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 10

541 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم 800 الف لفتره محدوده

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى فى هضبة بجوار بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م أرضي + حديقة 57م | استلام مقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بمساحة 191م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة تشطيب راقي بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع استلم فورا شقة تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    45% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن للبيع في هضبة امام نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز و بسعر رائع ب قسط يصل ل 9 سنين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٠٢٣ جنيه

    باقل سعر في حدايق اكتوبر شقة غرفتين اقساط علي 10س

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر الترا سوبر لوكس في كمبوند صن كابيتال

    Core Real Estate Development logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 فيو مفتوح علي اهم مدخلين رئيسي مساحة 185م

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في قلب اكتوبر فيو الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٢٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م صن كابيتال جاهزة تقسيط 8 سنين موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند صن كابيتال فيو لاند سكيب بجاردن

    Property Hills VIP logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 173م بفيو مباشر على المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 بداخلة بوابتين رئيسيتين مساحة 185م

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146متر بجاردن جاهزة للسكن للبيع في صن كابيتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في اميز لوكيشن باقل سعر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فوري بنص سعره بمقدم %10 وقسط 8 سنين

    Summit Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري 3 غرف بأميز لوكيشن دقايق لاهرامات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع