عقارات للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, صفحة 17

542 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وموقع وفيو لتاون هاوس بالتوسعات الشرقية

    Property Hills Star logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقكك استلام فوري في احسن لوكيشن في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب فيو خاص و بموقع مميز ب قسط ل 9 سنين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 171م بفيو على المتحف المصرى الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري برايم لوكيشن في صن كابيتال

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٧٦٢ جنيه

    شقة 120 متر استلام فوري بسعر لقطة للبيع في 6اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري للبيع لوكيشن مميز جدًا

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 و تصل الي 230

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس امام الاهرامات استلام فوري واقساط 7

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    بناية كاملة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة علي فيو المتحف المصري الجديد استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 145 متر و جاردن 120 متر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 دوبلكس 360 متر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 84 في مسلسل 2 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري فيوالمتحف المصري مقدم 10% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم بجوار الأهرامات في موقع متميز

    Crafters Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦١٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس للبيع بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بأفضل لوكيشن في Sun Capital

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحه من 155 متر و تصل الي 205

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    45% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بحديقة استلام فوري للبيع في صن كابيتال

    Remax The Address logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استندالون مميز للبيع صن كبيتال مع فيو مميز- فوري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرف في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند راقي بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين و نص علي 9 سنين الاول مره

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مسلسل 2 خطوات من البوابة الرئيسية والخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع