شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 265

7,695 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- لقطهه برايم لوكيشن باقل سعر في المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 143م متشطبة بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ع افضل فيو في زايد بجوار الربوة

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 202م اول سكن اليجريا ريزدانس سوديك

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢١٬٧٦٣ جنيه

    شقه للبيع كمبوند Village west مساحه : 167م .

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشةبالكامل في كمبوند فليدج ويست-درة

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز ع البارك ف ابراج زيد للبيع متشطبة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3غرف 206م ف UONE الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٨٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست-مجهزة بالكامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرة لشقة غرفتين 109م بأفضل موقع وفيو فالمشروع

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٣٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لـ3غرف 155م بأميز موقع وفيو بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز ف الشيخ زايد للبيع قريبة من هايبر و المحو

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفتين 108م بأعلى تبه بالشبخ زايد

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    The Avenue Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بمساحة مميزة للبيع في الكورتيارد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نظيفه تشطيب سوبر لوكس بيفيرلي هيلز مرحله ثاني

    Teleo For Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 123 بكمبوند فيلدج ويست village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فيلدج ويست 149م الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل مرحلة اولي بحري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الخمائل

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٤٬٣٧٥ جنيه

    استلم شقة 180م سوبر لوكس 894الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع