شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 269

7,695 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند Zed West متشطبة

    Crafters Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين نوم على الاند سكيب كورتيارد سوديك

    SG Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 208 متر 3 غرف نوم الترا سوبر لوكس

    SG Real Estate logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد امام هايبر 1

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف سوبرلوكس تكييفات فيلدج ويست زايدبالتقسيط

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧١٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخر للبيع ف افضل كموندات الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 90م متشطبة بالكامل في كايان بدرالدين

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اشتري دلوقتى وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع