شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 264

7,695 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٥٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م جاهزة للاستلام ب 445,000 قسط ربع سنوي

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في زايد بقسط ربع سنوي 445 الف

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 102م فندقية تشطيب فاخر-استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز جدا فيلدج ويست استلام سنه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدًا في Westown Sodic

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس أرضي بجاردن – نصف تشطيب

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3.9م شقة120م تسليم فوري ببيفرلي هيلز 10سنين

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة الترا سوبر لوكس كمبوند زيد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 123م للبيع فيلدج ويست village westالشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٤٬٥٣٠ جنيه

    للبيع شقة 149 متر استلام فوري , كمبوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات في فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ابراج زيد متشطبة بالكامل بالتكييفات

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في كمبوند زد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف وقسط ع اطول فترة سداد من غير اي فوايد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بهجه الشيخ زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٢٣م كمبوند فيلدج ويست مدينة الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أورا زد الشيخ زايد استلام فوري

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٥٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في الخمائل

    Home Destination logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد – خلف هايبر

    Home Destination logo image

    ذا فور مول جنة زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170 م تشطيب فاخر في كمبوند الخمائل

    Abrag Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م بكمبوند جزال JAZAL الشيخ زايد

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و خشب المطبخ جاهزة للتسليم

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع