شقق للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 267

7,695 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ5% و امتلك شقتك 3 غرف في قلب زايد ع لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 158م للبيع بموقع وفيو مميز بـ Six West

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع تحفه خلف مول العرب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٣٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري في التوسعات الشمالية أكتوبر

    متصدر

    New Build Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري السعر شامل الجراج وclub house

    Falcon for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل سوبر لوكس مفروشة بعدادات كاملة

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ5% و امتلك شقتك 3 غرف في قلب زايد

    New Home for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و باقل سعر امتلك شقتك 3غرف في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 155 متر بجاردن 22 متر تشطيب كامل

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في قلب الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون في قلب زايد شقة للبيع 3 غرف بمقدم 5%

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة 3غرف 171م متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقة أرضي للبيع بسعر أقل من السوق في Beverly Hills

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع داخل كمبوند فيلدج ويست زايد اقل سعر

    Royal Hub Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات 153م فى قلب زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيه استوديو 75م بالتكيفات استلام فوري فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من المراسم نيو زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضى بجاردن 186م بموقع وسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة “Smart Home”فرصتك للسكن فى قلب زايد باقل مقدم

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٣٣٬٠٦٥ جنيه

    بينت هاوس220م متشطب بتكيفات 733الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٧٣٣ متر مربع

    ١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه167متشطبه+تكيفات بالشيخ زايد قسط ربع سنوى715الف

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٢٨١ جنيه/متر مربع