تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 4

599 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٥٠٬٥٩٧ جنيه

    بدون اوفر تاون هاوس ميدل ​​للبيع في بيل في

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم 4غرف وفسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع أستلام فوري في سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٤١٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام بأقل سعر من سوديك 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر متشطبه في النيل بخصم 35%

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • جيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 185م بأفضل موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في سوديك بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٧٩٬٣١٢ جنيه

    تاون هاوس بسعر وموقع مميزين في بيل في - إعمار مصر

    why solutions logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع في دي جويا الشيخ زايد الجديدة

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك مقدم 1.5م 23م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • زايرد ميمورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٠٢٬٤٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Zayard Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one بنيو زايد علي 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل سعر في Luger زايد الجديده

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع مميز جدا فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع مميز جدا فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ايزولا فيلا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في موقع مميز علي مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا استلام فوري في ريفرز نيوزايد خصم 35% بالتقسيط

    Western House logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصة فيلا في سولانا نيو زايد بسعر الطرح الاول

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بخصم الكاش30%

    Western House logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام فيلا في نيو زايد علي الصحراوي دايركت

    Western House logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • بارك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع علي اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٣٣٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس ميدل في سولانا

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٧٬٨٧٠٬٣٨٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • جيمز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٨٧٨٬٢٤٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Vai Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,الأحجار الكريمة

    3 غرفة