تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 10

599 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 198 متر مع سوديك متاح تقسيط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أخر تاون هاوس 10% تقسيط على 9سنوات فى كمبوند IRA

    Square Real Estate logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز جدا للبيع ف زايد الجديدة بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة ١٨٠ متر مربع، تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل لقطة استلام فوري في سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماجوريل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ماجوريل

    3 - 4 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم تاون هاوس كورنر مميزفى فاي سوديك اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا 320م فيو على اللاجون مباشرة 7 سنين قسط

    Promax Property Investors logo image

    فلل ايسولا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_ للبيع اقل سعر تاون هاوس متشطب بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٩٩٬٩٩٨ جنيه

    لاند سكيب فيو تاون هاوس بالتقسيط متشطب بالكامل

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٢٦٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في موقع متميز داخل ريفرز

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • كيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Q Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كيو هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٣٢٣٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن للبيع في فاي قريب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٤٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٬٦٦٥٬٧٨٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب فيو مميز وبسعر مغري بجانب بيفيرلي

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٦٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب اقرب استلام في ريفيرز بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مُجهز بالكامل، دفعة أولى 5% علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى لوجار مقدم 5% و قسط حتى 12سنة استلام سنتين

    Evergreen Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • إيفرجرين تاون هاوس في بيل ڤي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 6 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 250متر لقطة في الشيخ زايد بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مكتمل التشطيب للبيع مع إمكانية تقديم عرض

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك المتكامل التشطيب بدفعة أولى 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر قطعة ارض فى زايد احجز فيلا وقسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • إلورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arabia Holding
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,إلورا

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع و فيو مميز في سوديك ويست

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه من سوديك في زايد الجديدة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطبه استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس جاهز تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • أزها ويست - زايد الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أزها ويست

    5 - 7+ غرفة