تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 24

595 عقارات أخرى
  • 14

    تاون هاوس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 220م متشطب بجوار مطار سفنكس بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦٥٩٬١٥٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سولانا – زايد الجديدة

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع من ساويرس بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب من سوديك الشيخ زايد تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب من سوديك الشيخ زايد قرب مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري من سوديك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميديل ريسيل فوري (اقسلاط) موقع مميز vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميديل ريسيل موقع مميز فوري في vye اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Vye سوديك استلام فوري.

    Real Vision logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل! تاون ريسيل فوري فيو لاندسكيب(اقساط) vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميديل فوري ريسيل اقل مقدم فيو مفتوح vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦٥٩٬١٥٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سولانا – زايد الجديدة | O

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة 180م + خصم كاش 30% – احجز الآن

    Horizen For Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة للبيع في فاى سوديك5% مقدم على 8 سنين

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس كامل التشطيب مع عرض مميز!

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك فيلا بالتقسيط على 10 سنوات

    New Home for Real Estate logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥١٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك تاون هاوس منشطب في سولانا ويست

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع فى بيل فى - تقسيط

    I-Property logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل للبيع فى بيل في - تقسيط

    I-Property logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في كمبوند VYE – زايد الجديدة

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع