تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 21

595 عقارات أخرى
  • 23

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون فيلا في بيل في - اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا تاون هاوس للبيع في *Belle Vie*

    Flip logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٣٣٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب من ماونتن فيو علي النيل الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بأقل سعر في نيو زايد على 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط استلام فوري بسوديك 28م كاش او 1.4م مقدم

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في سولانا الشيخ زايد بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بالتقسيط علي 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل 3 غرف نوم بحري @زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اطلالة بحرية 4 غرف نوم بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع ,سولانا ويست - نيو زايد

    DMG logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع 240م الشيخ زايد القاهرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخر دايركت على اللاجون واقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب ب سوديك نيو زايد ب اقل سعر

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتكملة قسط بزايد امام بيفرلي هيلز بمقدم 1.9م

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر علي اللاجون بالتقسيط علي 120 شهر

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز امام مطار سفنكس بالتقسيط علي 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس استلام فوري بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتكملة قسط بزايد امام بيفرلي هيلز بمقدم 1.9م

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٦٩٬٩٠٢ جنيه

    افضل سعر لتاون هاوس 203م 4 غرف بأفضل موقع

    Property Hills Star logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس (بنتهاوس) في VYE | سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع من شركة اورا ف الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 202م بفيو مميز للبيع بسوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون هاوس كورنر 313م بموقع مميز بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في فاي سوديك بالثرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٠٥٦٬٢٦٨ جنيه

    تاون هاوس توتال 9 مليون أمام مطار سفنكس

    Pharos Real Estate logo image

    كي أوف جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع