تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 17

599 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس أمام مطار سفنكس بمقدم 5% وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع | بيل ڤي - نيو زايد إعمار

    Flag square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز تاون هاوس في نيو زايد في هيلز اوف ون-على10س

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند VYE Sodic – نيو زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في لوجار مع جيتس على 12سنة-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ريفرز مع تطوير مصر-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 207متر - 3 غرف للبيع في بيل في

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس جاهز للسكن معروض للبيع في فاي سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميديل ريسيل في vye سوديك استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حيث يلتقي التصميم بأسلوب الحياة في vye

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٥٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – VYE سوديك | تاون هاوس – جاهز للاستلام

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – VYE سوديك | تاون هاوس كورنر + بنتهاوس

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس كورنر لوكشن مميز | تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاها كمبوند \ تاون هاوس كورنر \ ريسيل \ مرحلة اولى

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في زايد بمقدم5%

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس استلام سنتين بمقدم ١٠٪؜

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في Rivers نيو زايد – تاون هاوس للبيع

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م لوجار زايد | مقدم 5% قسط 12 سنة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس علي النيل متشطب بالكامل بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس استلام قريب بمقدم 10% في نيو زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا زايد الجديدة استلام فوري بأقل سعر

    Selection Code logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في اميز لوكيشن في الشيخ زايد

    Ammaier for real estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – VYE سوديك | تاون هاوس كورنر + بنتهاوس

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – سوديك VYE |تاون هاوس+بنتهاوس – استلام فوري

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٨٥٨٬٦٠٠ جنيه

    تاون كورنر تشطيب مميز بسعر مغري من اورا في سولانا

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع