تاون هاوس للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 13

599 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٨٢٬٨٧٤ جنيه

    فيلا استلام سنتين بخصم35% و قسط لحد 12 سنه ف لوجار

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في بيل في من إعمار مصر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مكتملة التشطيب بالتقسيط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مكتملة التشطيب بالتقسيط 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر تاون هاوس جاهز للاستلام فى نيو زايد !

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • فاها نيو زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري

    3 - 6 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مفتوحة في VYE | جاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات في سولانا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3غرف متشطبه بالكامل بأقل سعر واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 200م استلام فوري بالتقسيط علي 10Y

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع 313م نيو زايد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • سيلينا 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سيلينا 2

    5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز متشطب بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    كي أوف جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس في كارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاي سوديك تاون هاوس استلام قريب مقدم 9,800,000

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك تاون هاوس مميز بتقسيط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مع hills of one بنيو زايد x Sodic ع 10y

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لوجار كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٩٨٬٤٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لوجار

    2 - 3 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بخصم 20% واطول فتره سداد

    Selection Code logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأميز موقع وبأقل مقدم حجز الآن

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في سولانا الشيخ زايد بموقع مميز

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٤٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس فى فاى بجانب بيل فى وبيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز: تاون هاوس 3 غرف بأقل سعر في موقع ممتاز

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • لا ديرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Merath Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    LOWEST PRICE FIFINSHED TOWNHOUSE WITH 0%DP OVER 10

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٦٦٬٩٥٤ جنيه

    فيلا بأفضل فيو متشطبة بالكامل مع اعمار بسعر لقطة

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس فيلا للبيع في بيل في إعمار

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مشروع VYE Sodic - مدينة زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فوري تاون هاوس في الكارما جيتس

    Property  Hills. logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • ريفرز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٨٣٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ريفرز

    3 - 6 غرفة