عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 39

1,047 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة نص تشطيب سوليا 420 جوار بالم هيل

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز جدًا في جولف إكستنشن

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٥١ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة 420 متر كمبوند سولايا , 6 أكتوبر

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 280م فيلا في ريوس جوار ماونتن فيو

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع افضل فيو في جولز 346م جوار بالم

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف في جولف فيوز

    Premises logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع كمبوند سولايا طريق الصحراوي

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ريسيل بأكبر مساحة داخل بالم فالي

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا في ذا كراون استلام فوري

    متصدر

    Niche Investments logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه على شارع رئيسي – موقع مميز جداً.

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري للبيع في ذا كراون

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 7 غرف من ايلي صعب، بسعر أقل من السوق

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠١ متر مربع

    ٢٠١٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 400م استلام فوري في الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند دارا جاردنز بسعر مميز

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند سولايا لوكيشن مميز جدا

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تايب Mفي ذا كراون بالم هيلز اكتوبر

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة في كمبوند الما مدينة الشيخ زايد

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة نوع M في ذا كراون

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين ريسيل فوري في سوديك 238م تكملة اقساط على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى الشيخ زايد مليون ونص قسط ربع سنوى

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٨٦ متر مربع

    ٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في او وست استلام فوري

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كمبوند جراند هايتس 711م علي وصلة دهشور

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١١ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    قصر

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر Vip Luxury ع النيل في الشيخ زايد بتشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ذا كراون بالم هيلز اكتوبر

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – ذا كراون بسعر أقل من السوق

    Niche Investments logo image

6

    7

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع