عقارات 6 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 38

1,047 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 230م 6غرف بأفضل موقع ب NMQ-Melee

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة فاخرة للبيع في الشيخ زايد – موقع مميز

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 382م بإطلالة الأهرامات

    Al Ofok Investment logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٨٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا بموقع مميز داخل كمبوند بيراميد هيلز

    Royal Hub Real Estate logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل في زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أحلامك بالتقسيط علي 9 سنوات في قلب الشيخ زايد

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيو \ فيلا 1100 م \على اعلى مصطبة\بانورما فيو

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتصميم فريد من نوعه على ملعب الجولف والبحيره

    SG Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٨١٢ متر مربع

    ١٣١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه 1200 متر للبيع فى سيتى فيو 6 أكتوبر

    SG Real Estate logo image

6

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٦٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند سوليا

    Crafters Real Estate logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك تاون هاوس فاخر في كمبوند سولايا

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 420م من بالم هيلز امام نادى الجزيره قسط 8سنين

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري ب اقل سعر في الماركت في اوو ويست

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند سولايا علي الصحراوي

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فى المهندسين دور كامل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    6

    7+

    ٣٩٢ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب استلام فوري قرب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع في أليجريا ٥٨١ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اويست وايت فيلا مستقلة للبيع TYPE F

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا390م متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه قسط 10س

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع أكبر مساحه في جراند هايتس

    Classy Home For Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي حمام سباحة في سوليا 420م جوار بالم

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 6غرف متشطبة بنسبة 70% 420 سولايا

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع