عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 3

3,173 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا ريسيل للبيع في ذا استيتس نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا مع أفضلية واضحة في شكل ومساحة الأرض

    Home Select for real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – Village West Dorra | الشيخ زايد

    Beltone logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس بأكبر حديقه في زايد ريجنسي

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • الباتيو فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الباتيو فيرا

    3 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو لاند سكيب بمقدم واقساط

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أخر بنتهاوس بسعر مميز كمبوند زايد ريجنسي

    متصدر

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كونر للبيع في كمبوند ايتابا الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند الربوه الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٨٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • نايا ويست كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٥٣٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Naia Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,نايا ويست

    3 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين بسعر لقطة - استلام فوري - افضل موقع بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك اكتوبر بلازا شقه 4 غرف متشطبه متميزه باركينج

    Rokn Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس للبيع بجوار هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 3

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 3

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام داخل The Estates – Sodic West

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فورى اقل سعر فى الماركت فى زايد

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فورى اقل سعر فى الماركت فى زايد

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في فيليدج ويست - استلام فوري

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب كامل بموقع مميز في كمبوند الياسمين

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٠١ متر مربع

    ٤٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بريميوم تاون هاوس للبيع علي وصلة دهشور الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل تشطيب كامل في الكرمه ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة