عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 7

3,173 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس فى الماركت اميز موقع و بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز فى ايتابا بجوار الربوة مباشرة

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة للبيع في أليجريا سوديك موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 390م بموقع مميز امام إعمار- 8س مقدم3.8M

    متصدر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطبه بسعر لقطه للبيع في كازا بيفيرلي ..

    Teleo For Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 390م بموقع مميز امام إعمار- 8س مقدم3.8M

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م متشطبة للبيع بيفرلى هيلز المرحلة الاولى

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنتهاوس متشطبه للبيع في كازا بيفرلي هيلز

    Teleo For Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٨٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 غرف استلام السنة للبيع في فيلادج ويست

    Key Point for real estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند ايتابا اعلي تبه في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس Type C جاهز للاستلام للبيع في ذا إستيتس

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في لافيستا فيو بول بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 4غرف للبيع في كمبوند الكرما 4

    Driven Properties logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 250 متر مربع | إطلالة بانورامية مفتوحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سيجنتشر سيتي | 5 مستويات من الفخامة | ويستاون

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع تاون كورنر امام بيفرلي هيلز مباشره

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بيفرلي هيلز المرحلة الأولى

    Tasweeq For Real Estate logo image

4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب جاهز للسكن للبيع في اتريو امام زيد

    Property  Hills. logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدًا وفيو مميز على Lakes

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن في بيفرلي هيلز

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع