عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 10

3,173 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في لافيستا بأقل سعر امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند Cairo Gate – الشيخ زاي

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ماركت بالتقسيط 10س

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس326م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى200ألف

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بنتهاوس بروف خاص 213م بفيو بانورامى

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع باقل سعر،اطلالة لاندسكيب مفتوح

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦٧٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع باقل سعر،اطلالة لاندسكيب مفتوح

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦٧٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بيفرلي هيلز ٢٣٠ متر مرحله تانيه تشطيب

    Golden Star Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاندالون فيو حمام سباحه مقدم 884ألف بسعر16م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون مفروشه بالكامل حمام سباحه لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادرو جاهزه للمعيشه بجوار هايبر 1 في زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة استلام فوري فى الشيخ زايد قسط على 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومبوند رويل سيتي الشيخ زايد متشطبه

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية مودرن | تشطيب عالي المستوى، حمام سباحة

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز 15 توين وتاون هاوس | إستيتس | مقدم يبدأ 13.9م

    Residia logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    8 فلل إعادة بيع في ذا إستيتس – مستلمة

    Residia logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نتهاوس للبيع في الكورت ياردز بإطلالة رائعة

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع للبيع في ذا إستيتس

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع – موقع ناصية – إطلالة لاندسكيب

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦٨٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين هاوس باطلاله مائيه مميزه،لاند سكيب فيو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بإطلالة مائية ولاند سكيب فيو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في الكومباند استلام السنادي بمقدم 850

    Western House logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بالقرب من مول الهب

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة بكمبوند الربوة، الشيخ زايد

    Houses and More For Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع