شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 485

16,747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في مارفيل المراسم بجوار ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٧٤ م ببيتا ريسيدنز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في الدور 23 في ابراج زيد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو أهرمات 183م للبيع حدائق الاهرام بجوار نادي

    Hk Realestate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مفتوح علي الندسكيب و سعر مغري

    DMG logo image

    ذا كورت يارد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 467 في مسلسل 3 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف 160م للبيع بأميز فيو بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن استلام فوري في فاي من سوديك زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي بالتكييفات والمطابخ في ابراج ايون

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبرلوكس كمبوند حي الاشجار طريق الواحات

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع تشطيب سوبر لوكس في الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    "لعشاق الهدوء.. شقة بحري تشطيب سوبر لوكس أول سكن

    Mohamed El Rouby Real Estate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة متشطبة استلام سنة تقسيط حتى 10 سنوات نيو زايد

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م دور اول لبيني هرم رئيسي الترا سوبر لوكس

    Hk Realestate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كمبوند ويست فيو زايد الجديدة مقدم 379 الف

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

3

    2

    ٧١ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع فاي سوديك -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز قريبه من الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ارضى بحديقة كمبوند ويست فيو زايد الجديدة

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع