شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 332

16,542 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ويستاون سوديك شقة للبيع 2\1مفروش اوبن فيوموقع مميز

    West Field Property Consultancy logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 م للبيع في كمبوند ZED _ الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٨٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في العجوزه كورنيش النيل

    Mas Egypt Real Estate logo image

    العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في المهندسين

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المهندسين، شارع جزيرة العرب

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في العاصمه السياحيه علي الطريق مباشرتا

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الدقي، ميدان الثورة

    Mas Egypt Real Estate logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فاخرة للبيع في الدقي شارع المساحة

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية فاخرة للغاية للبيع في الدقي

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ويستاون سوديك شقة للبيع 2\1تشطيب اوبن فيوموقع مميز

    West Field Property Consultancy logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المهندسين، شارع سوريا

    Mas Egypt Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في أبراج زيد - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 176 م مميزة في كمباوند زيد ويست الشيخ

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٤٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني امام المتحف الكبير

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي بوابتين رئيسيتين مساحة 165م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالتقسيط في تفرعات ش جامعه الدول

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس فاخره للبيع بالتقسيط في الدقي

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134 م أرضي بحديقة للبيع في كمبوند The Address

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع الشيخ زايد الخمايل اول سكن

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - المربع الذهبي مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع