شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 331

16,542 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في زايد ديونز شقة 3 غرف متشطبة للبيع

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 بداخلة غرب سوميد والممشى السياحي مساحة 155

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٤٬٢٥٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى في كمبوند تاله 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل – المرحلة 3 أ تشطيب كامل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة فيو البحيره للبيع بأو ويست -تسليم 2026

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر متشطبه بالتقسيط على 10 سنين فى زايد

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر متشطبه بالتقسيط على 10 سنين فى زايد

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م مسلسل 3 علي رئيسي 3 بوابات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي بوابتين رئيسيتين

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة260 م للبيع – الحي 11 – مجاورة اولى

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ٧٬٥٣١٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقتك3غرف في كمبوند اليسيوم ف قلب الشيخ زايد

    MADAEN GROUP logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن للبيع في اي سيتي اكتوبر

    I-Move logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي الخدمات- بين بوابتين رئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م جولز بارك فيو

    Tasweeq For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف في فليدج ويست دبل فيو استلام 2027

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقه متاحه في العمارة قطعه 47 مسلسل 3 ع الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م فاخرة للبيع – الشيخ زايد، الحي 11،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216م بكمبوند كناريا موقع مميز جداً

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202 متر متشطبة للبيع فى زايد رجينسى الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة - استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر متشطبه بالتقسيط على 10 سنين فى زايد

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه177م متشطبه بالتكييفات وبالتقسيط فى ابراج زايد

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر متشطبه بالتقسيط على 10 سنين فى زايد

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع