شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 337

16,747 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة شقة 205م جاهزة في O West

    Egypt Best Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ( I City October ) من ماوتن فيو

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى عرض شقة 205م استلام فوري في O West

    Egypt Best Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد سوديك

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في كمبوند جامعه القاهره

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تقسيط استلام فورى كمبوند فى اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس أمام بيفرلي هيلز - بخصم خاص على الكاش

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو مميز جاهزة للاستلام بمقدم5%من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 205م جاهزة في O West فرصة قوية

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى عرض شقة 205م استلام فوري في O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر فى لوكيشن بحرى متبقى عليها أقساط قليلة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة 205م في O West بمميزات كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م ريسيل متشطبةبالكامل بالتكييفات -ابراج زيد

    Core Real Estate Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فوري في الشيخ زايد وقسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في كمبوند فيليدج ويست

    Flip logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اميز لوكيشن استلام فوري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199م متشطبة فوري للبيع في ألجريا سوديك

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك الأصيل مطلوب أقل أوڤر لفترة محدودة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اطلاله جميله - 205 اركان بالم الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع