شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 143

16,542 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات

    D.Signature logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه تشطيب كامل مطبخ - تكيفات سودك

    Properties-Today.com logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي–كلوب بارك

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بيرامد هيلز برايم لوكيشن

    West Field Property Consultancy logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي–كلوب بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس موقع مميز في او ويست بيع .

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك استلام فوري متشطبة!

    متصدر

    D.Signature logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 187متر استلام فورى فى تيراس الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٤٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م في كمبوند برايم أفنيو – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    برايم افينيو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فاخرة للبيع اكتوبر بلازا سوديك دور ارضي

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او ويست موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م درة الشيخ زايداستلام 2028 بمقدم 2.7 مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٢٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر للبيع في كمبوند سكن مصر – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي–كلوب بارك

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في كمبوند كايرو جيت اعمار بأقل سعر

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع