شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 142

16,542 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بتشطيب فاخر فى بالم باركس بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة ريسال فورى تيراس الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة159م درة الشيخ زايد استلام 2028 قسط ع 7 سنوات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك141م بمقدم10%كمبوند سفن حربى بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٧٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز فيو الاهرمات كاملة التشطيب

    متصدر

    Roots Development logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٩٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بأفضل موقع في ريفيرز نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 منر في كيفا تشطيب كامل علي وصلة دهشور

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب عالنيل وفورا شقة لسفارة اوروبية 3نوم

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٣٧٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م - للبيع -بكومباوند دار مصر حدائق اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع 150م واجهة بحري تقسيط علي 3 سنوات

    متصدر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل فى بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورت يارد | 200 متر | فيو لاندسكيب مم

    Blocks logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند ويستاون سوديك بيفرلي هيلز

    Best Deal For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ويست هيلز بجوار نيو جيزة

    West Field Property Consultancy logo image

    ويست هيلز ريزيدنس, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متبقى عليها 18 قسط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O Nine امام نادي الصيد بمقدم 10٪

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيان | موقع مميز

    Blocks logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٠٩٬٣١٥ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز بجوار نيو جيزة

    West Field Property Consultancy logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط توين شقه 3غرف للبيع في Swan Lake West

    Driven Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٥٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Badya Palm Hills – استلام فوري

    I-Move logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة على الجولف للبيع ف نيو جيزة

    The Way logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالاجهزة | موقع مميز بإطلالة مميزة

    The Way logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع