شقق 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 102

16,542 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقـة كورنر بأقل إجمالي في ماونتن فيو و تكملة أقساط

    Najd Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الأرضي في الحي التاسع الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في كارميل أرخص سعر من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في الليجريا

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الأرضي في الحي التاسع الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بجاردن خاص تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    186م بجاردن 161م استلام 2027 ب5% على 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر تشطيب فندقي بابراج زيد

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في بيفرلي هيلز استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند بالم باركس

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ٢٣٥م في ميدان اسوان العجوزة

    Royal Home logo image

    ميدان اسوان, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بابراج زيد لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر تشطيب فندقي بابراج زيد

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الأرضي في الحي التاسع الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٣٬٢٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز

    The Polygon logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    قرب شهاب الرئيسى 200م فى االمهندسين موقع ممتاز

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بجاردن 70 متر تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع